Ретроспектива 90 років української анімації (Частина 3)

Це третя частина ретроспективи з нагоди 90-річчя української анімації, яка проводилася в березні 2017 року на сторінці «90 років української анімації»
частина 1, частина 2

Наприкінці 80-х збіркою новел про жінок дебютували одночасно троє цікавих режисерів, що продовжили свій творчий шлях уже в новому десятиріччі та нових суспільних реаліях: Олена Касавіна, Людмила Ткачикова та Сергій Кушнеров

Читати далі Ретроспектива 90 років української анімації (Частина 3)

Ретроспектива 90 років української анімації (Частина 2)

Це друга частина ретроспективи з нагоди 90-річчя української анімації, яка проводилася в березні 2017 року на сторінці «90 років української анімації»
частина 1, частина 3

З середини 60-х на київській студії починають дебютувати молоді режисери. Однією з перших свій фільм за казкою Алана А. Мілна зняла Алла Грачова, майстриня дитячого мультику

Читати далі Ретроспектива 90 років української анімації (Частина 2)

Ретроспектива 90 років української анімації (Частина 1)

Це перша частина ретроспективи з нагоди 90-річчя української анімації, яка проводилася в березні 2017 року на сторінці «90 років української анімації»
частина 2, частина 3

1926 року В’ячеслав Левандовський переможно вийшов з кабінету директора Одеської кінофабрики. Справжня Людина Відродження (адже на дворі був наш Ренесанс, «наші двадцяті»), що зналася на музиці, балеті, театрі, живописі, графіці, геніальний винахідник, що міг з дерева зробити собі кінокамеру, домігся створення першої в Україні мультимайстерні!
А 90 років тому вийшов перший український анімаційний фільм «Солом’яний бичок» філігранної роботи Левандовського.

Читати далі Ретроспектива 90 років української анімації (Частина 1)